De Vreselijke Vieze Voorstelling
Komische familievoorstelling over alles wat je maar vies kunt vinden

Broccoli, beenhaar, bruine bananen, oksels, champignons en pissebedden en nog veel meer waar we het liever niet over hebben. En deze zijn het ergst want ze zijn overal: BACTERIËN. Bah.
Sabrina en Dennie doen hun best: schone handen, schone schoenen en absoluut geen modder. Maar hoe proper ze ook beginnen, deze supersmerige show laat niemand ongeschonden achter.
Terwijl ze zich wagen aan een sprookje over een held in een walgelijke wereld vol broccoli, bruine bananen en bacteriën vragen ze zich af: hoe kan iemand champignons lekker vinden? En eten mensen echt kakkerlakken?
Met rillingen én schaterlachen duiken ze in de wonderlijke wereld van schimmels, spinazie en spinnen. Bah… of toch niet?
Over de makers
Milan maakt brutale voorstellingen met een filosofische onderlaag, waarin het publiek meer dan toeschouwer is. Kinderen worden verward, maar blijven actief denken en ontdekken. Het is een zoektocht met meerdere kompassen die elkaar tegenspreken en het publiek laten luisteren naar het belangrijkste kompas: zichzelf.
In de pers
"Een heerlijk verwarrende, van alles overhoop halende en alle zintuigen prikkelende voorstelling"