Koeien in de cloud
Een theatrale expeditie over de relatie tussen mens, dier en technologie

Een samengesteld programma dat je ogen opent. Over koeien, data, innovatie en de pioniers van een nieuwe wereld.
Onderdeel van je ervaring zijn een indrukwekkende installatie, een boerenmonoloog, een expeditie over de boerderij, een kleine proeverij en een gesprek.
In dit speciale programma nemen we een kijkje in de wereld van landbouwautomatisering, koeien en de invloed van technologie op de relatie tussen mens en dier. Je gaat op expeditie over de boerderij en komt langs een boerenmonoloog en een indrukwekkende installatie. Daarna is er een kleine proeverij en gaan we met elkaar om tafel voor een gesprek.
Deze unieke blik op het boerenleven stelt grotere vragen over zorg, controle en onze relatie tot het andere. Koeien in de Cloud is een programma dat de kloof tussen stad en platteland voelbaar maakt en uitnodigt tot reflectie.